OrCam MyEye

Čtecí zařízení OrCam MyEye upevněné na brýlovém rámečku. OrCam MyEye představuje opravdu revoluční zařízení, určené primárně pro uživatele těžce slabozraké či se zbytky zraku, jehož možností však mohou využít i uživatelé zcela nevidomí. Miniaturní a lehká kamera s umělou inteligencí a hlasovým výstupem, kterou si připevníte na rámeček brýlí, umí okamžitě nahlas číst text z libovolného povrchu nebo jednoduše rozpoznávat bankovky či obličeje osob.

Základní vlastnosti

Jednoduché ovládání
Stačí jen ukázat – zařízení rozpoznává jednoduchá gesta rukou – nebo poklepat či přejet prstem po boční straně zařízení. Intuitivní a rychlé – ideální k použití v práci a ve škole, doma i na cestách.
Čtení textu
Přečte libovolný tištěný i digitální text – noviny, knihy, časopisy, jídelní lístky, názvy zboží v obchodě atd. Texty zvládne číst i z displeje mobilního telefonu či počítače. Číst lze i na vzdálenost několika metrů – například uliční a orientační cedule či názvy obchodů.
Rozpoznávání bankovek
Bankovku stačí několik vteřin podržet před kamerou a ihned se dozvíte její hodnotu. Rozpoznává české koruny i euro.
Rozpoznávání obličejů
V reálném čase umí rozpoznat obličeje osob v okolí a ohlásit jejich přítomnost. Ke známým osobám si můžete přiřadit jména.
Rozpoznávání předmětů
Podobně jako obličeje osob můžete zařízení naučit rozpoznávat předměty, které často používáte či kupujete.
Rozpoznávání barev
Pokud ukážete a přidržíte prst na určitém místě či předmětu, obratem se dozvíte jeho barvu.
Datum a čas
Jednoduchým gestem si můžete kdykoliv nechat oznámit aktuální čas a datum.

Technické parametry

  • Hmotnost pouze 22,5 gramů.
  • Rozměry 76×21×14,9 milimetrů.
  • Magnetické připevnění na rámeček brýlí.
  • Poslech pomocí vestavěného HD minireproduktoru.
  • Dotykový panel pro jednoduché ovládání.
  • Standardní microUSB konektor pro dobíjení.
  • Automatické aktualizace softwaru přes WiFi připojení.
Součástí standardní dodávky je kromě samotného zařízení OrCam MyEye a uživatelské příručky v čenotisku rovněž ochranné pouzdro a bezpečnostní šňůrka, základní brýlový rámeček s připravenou úchytkou, další 3 úchytky pro použití na vlastních brýlích, síťový napaječ a USB kabel pro dobíjení s magnetickými koncovkami.

prodejní cena

134550
předchozí produkt - Digitální čtecí zařízení s hlasovým výstupem (přenosná verze) seznam produktů - Čtecí přístroje pro nevidomé a slabozraké následující produkt - omniReader
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 25.7.2021

Katalog červenec 2021 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.