Hlasový výstup SpeechTech Text-to-speech

Logo SpeechTech.

České hlasy vyvinuté tuzemskou firmou SpeechTech představují kvalitní a cenově zajímavou alternativu k hlasu Eliška. Vybrat si můžete ze sedmi českých hlasů – Iva, Jan, Stanislav, Radka, Kateřina, Jiří či Alena – a k dispozici je též slovenský hlas Melánia či ruský hlas Olga. Hlasy lze použít jak se speciálními programy pro zrakově postižené, tak samozřejmě v libovolné jiné aplikaci, podporující rozhraní Microsoft Speech API verze 5.


Upozornění: Zvukové soubory, vytvořené prostřednictvím hlasového výstupu SpeechTech Text-to-speech, lze použít pouze pro osobní potřebu uživatele licence. Pro tvorbu zvukových souborů, určených k dalšímu šíření, či komerčnímu užívání hlasů v reálném čase jsou určeny jiné produkty z nabídky firmy SpeechTech - bližší informace na vyžádání.

Modely

SpeechTech TTS – 1 český hlas

prodejní cena: 3000

SpeechTech TTS – 3 české hlasy

prodejní cena: 6000

SpeechTech TTS – všech 7 českých hlasů

prodejní cena: 12000

SpeechTech TTS – 1 cizojazyčný hlas

prodejní cena: 3600

SpeechTech TTS – 1 cizojazyčný + 1 český hlas

prodejní cena: 6000
předchozí produkt - ZoomText – ceny upgrade seznam produktů - Speciální software pro Windows následující produkt - Hlasový výstup KobaSpeech 4
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 17.7.2024

Katalog červenec 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.