Sapphire

Kamerová lupa SAPPHIRE

Přenosná kamerová lupa SAPPHIRE představuje nejnovější přírustek v rodině moderních a praktických lup z produkce americké firmy Freedom Scientific, předního světového výrobce pomůcek pro zrakově postižené.

SAPPHIRE Vám umožňuje 3,4× až 16× zvětšit tištěný text a je přitom velice snadno ovladatelná, a to i pro osoby, jež nejsou zvyklé pracovat s kompenzačními pomůckami. Lupu zapnete jedním tlačítkem, položíte ji na předmět a dle své potřeby upravíte stupeň zvětšení žlutým posuvníkem Zvětšení, a na displeji si prohlédnete zvětšený obraz. Lupa SAPPHIRE má jasný vysoce kontrastní širokoúhlý LCD displej s úhlopříčkou o velikosti 18 cm, nabízí 23 různých video režimů, dobíjecí baterii a stojan pro psaní. V případě potřeby též můžete lupu SAPPHIRE připojit k televizoru a získat tak větší zobrazovací plochu. Ergonomický design lupy jí činí přenosnou a snadno použitelnou.

Produkt již není v nabídce a nelze jej zakoupit.

prodejní cena

29900
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 17.7.2024

Katalog červenec 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.