Mobile Speak

Logo Mobile Speak

Odečítací program Mobile Speak španělské firmy Code Factory je určen pro ozvučení mobilních telefonů s operačním systémem Symbian Series 60. Ozvučeny jsou nejen všechny běžné funkce telefonu včetně stavu signálu a baterie, identifikace volajícího, práce s telefonním seznamem a samozřejmě čtení a psaní SMS zpráv, ale přístupná je i většina pokročilých funkcí (včetně přístupu na Internet) a nastavení telefonu – podobně jako u stolních počítačů ozvučených programem JAWS.

Varianta Mobile Speak Bundle zahrnuje kromě odečítacího programu Mobile Speak též zvětšovací program Mobile Magnifier a program Rozpoznání barev, umožnující orientační určení barev pomocí fotoaparátu mobilního telefonu; uvedené doplňkové programy jsou též součástí Mobile Speak Upgrade.

Licence programu Mobile Speak je nyní standardně vázána nikoliv na konkrétní přístroj, nýbrž na telefonní číslo uživatele, a je proto možné v případě potřeby licenci bezplatně přenést do jiného přístroje bez nutnosti kontaktovat výrobce či distributora. Pro specifické použití, vyžadující střídání telefonních čísel, lze i nadále zakoupit licenci vázanou na konkrétní přístroj (nutno specifikovat v objednávce).

Modely

Mobile Speak

Elektronická distribuce (bez instalace).
prodejní cena: 4000

Mobile Speak+

Včetně instalace na mobilní telefon klienta a přehledu funkcí a klávesových zkratek v černotisku.
prodejní cena: 4500

Mobile Speak Bundle

Včetně programů Mobile Magnifier a Rozpoznání barev. Elektronická distribuce (bez instalace).
prodejní cena: 5000

Mobile Speak Bundle+

Včetně programů Mobile Magnifier a Rozpoznání barev, instalace na mobilní telefon klienta a přehledu funkcí a klávesových zkratek v černotisku.
prodejní cena: 5500

Mobile Speak Upgrade

Zvýhodněná cena pro uživatele starších verzí programu při přechodu na verzi 5. Elektronická distribuce (bez instalace).
prodejní cena: 3500

Související produkty

předchozí produkt - Hlasový výstup SpeechTech Text-to-speech seznam produktů - Speciální software pro mobilní telefony Nokia následující produkt - Rozpoznání barev
Styly:
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 23.10.2019

Katalog říjen 2019 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.