Odečítací program JAWS

Ilustrační fotografie počítače s JAWSem.

Odečítací program JAWS, vyvíjený americkou firmou Freedom Scientific, představuje jeden z nejoblíbenějších a nejkomplexnějších programů pro zpřístupnění prostředí Windows nevidomým uživatelům. Jeho přednosti jsou patrné zejména při řešení složitějších úkolů (například v aplikacích sady Microsoft Office) a zvláště pak při prohlížení webových stránek v Microsoft Internet Exploreru, Mozilla Firefoxu či Google Chrome. Kromě vestavěné řečové syntézy v mnoha jazycích podporuje JAWS rovněž širokou škálu braillských řádků.

Obě varianty programu nyní pracují pod všemi edicemi Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10 pro počítače PC. Pro starší Windows XP možno použít JAWS 15, pro Windows Vista JAWS 16. Součástí dodávky české verze programu je český Hlasový výstup HLAS.

Modely

JAWS 2018 Professional Edition

Základní jednouživatelská licence pro všeobecné použití organizacemi i jednotlivci (ILM autorizace).
prodejní cena: 65000

JAWS 2018 Home Edition

Cenově zvýhodněná jednouživatelská licence omezená výhradně na osobní domácí nekomerční použití (ILM autorizace).
prodejní cena: 50000

Související produkty

předchozí produkt - Fuser Zy-Fuse a Zy-Tex papíry seznam produktů - Speciální software pro Windows následující produkt - Zvětšovací program MAGic
Styly:
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 21.11.2018

Katalog listopad 2018 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.